Düğün Fotoğrafçısı Ankara

Yaz aylarının gelmesiyle beraber düğün mevsimini de açmış olduk.  Günümüzde eskiye nazaran değişen birçok şey gibi, düğünlerin de tadı, dokusu ve süreci çeşitli değişmelere uğradı. Mesela eskiden stüdyoya girip fotoğraf çekilirken, şimdi işin ehilleri kendilerini ve gelin-damatı açık alana sürükleyip biribirinden güzel ve farklı fotoğraf çekimi yapıyorlar.

dugun-hikayesi-fotografcisi-ankara9Bunlar arasında tanıdığım en ehil iki kişiyi sizlere tanıtmak için bu yazıyı yazıyorum. Burcu ve Seyit, düğün fotoğrafçılığı, doğum fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığı vs denilince kendilerini kanıtlamışlar listesinde yerlerini alıyorlar. Gerçi ben demesem de sizler, çektikleri fotoğraflara göz attığınızda kendiniz de benim yaptığım yorumu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Düğün fotoğrafçısı Ankara diye Google’da arama yaptığımızda da web sitelerinin hızla yükseldiğini görebiliyoruz. Daha önce çeşitli firmalarda çalışan ikili, Doğum fotoğrafçısı Burcu Yıldırım ile Profesyonel fotoğrafçı Seyit Canbolat “Benim Masalım” ı oluşturdular.

Web sitelerine göz atarak o muhteşem fotoğraflara göz atabilir ve aradığınız düğün fotoğrafçısı, doğum fotoğrafçısı, kısaca profesyonel fotoğrafçıları bulduğunuzu anlayabilirsiniz.

Site: http://www.benimmasalimfotografcilik.com/

Leave a reply:

Your email address will not be published.