Ankara’da doğdu, büyüdü ve yaşıyor. Ayrıca Ankara Üniversitesi‘nde okudu. Üniversite hayatı boyunca üniversitede çalıştı, üniversiteyi bitirdi yine çalıştı.

Web üzerinde birçok proje yaptı, çoğu ya zamansızlıktan başarısız oldu, ya yarım kaldı, ya da tarafından satıldı, yılmadı.

Özel bir şirkette işe girdikten sonra kendisini Adwords alanında geliştirdi. 1 sene boyunca yaklaşık 80 bin lira harcaması olan Adwords hesabının yönetimini sürdürdü. Bu sürede Adwords’ün girilmedik bağlantısını bırakmayarak kendisini ve yönettiği hesapları geliştirmeye, revize etmeye devam etti. Sosyal medya’yı da yaptığı her çalışmaya entegre etmeyi ihmal etmedi.

Backlink ve tanıtım yazısı almayı bilen herkes gibi SEO’nun kitabını ben yazdım demedi. Kişisel ve kurumsal bazda, anahtar kelime odaklı yaptığı SEO çalışmalarının tamamında başarıya ulaştı.

2 tane WordPress Adsense Teması hazırlayarak ücretsiz kullanıma sundu.

Birçok domain alım-satımı gerçekleştirdi.

Bu arada kişi ve kurumlara web tasarım, SEO Danışmanlığı ve Adwords Danışmanlığı yaparak hayatını idame ettirmeye devam etti.

Ve hep yazdı.

5.5 yıldır bitmeyen tek projesi celalyildiz.com’da yazdı; ama blog bölümünde. Sonra anasayfadaki indexi atarak, buradan da birşeyler yazmak istedi, attı ve başladı.

Şimdi hem yazıyor, hem SEO Danışmanlığı, Adwords Danışmanlığı ve Web Tasarım yapıyor hem de özel bir şirkette dijital pazarlama uzmanı olarak hayatını idame ettiriyor.

Güncelleme: 02.03.2015