Dünyanın en büyük domain ve hosting şirketlerinden biri olan Godaddy Türkçe arayüzüyle Türk kullanıcılarına merhaba dedi.

Kullanıcılarına sunduğu indirim kuponlarıyla 4 liradan başlayan fiyatlarla domain almaya imkan tanıyan Godaddy, son zamanlarda yenileme kodu yayınlamaması nedeniyle tepki çekmeye başladı. Zira yenileme kodu olmadan bir domain süresini uzatma ortalama 30 Lira’ya geliyor. Bu rakam diğer firmalarda ortalama 18-23 TL arasında değişiyor. Hal böyle olunca çoğu domain işletmecisi, domainlerini Godaddy’den başka firmalara taşımanın yollarını aramaya başladı.

Godaddy Türkçe arayüze geçmesiyle beraber kullanıcıların sıklıkla karşılaştığı bir problem de, domaini başka bir Godaddy kullanıcısına aktarırken geçersiz kimlik hatası vermesi. Türkçe arayüzü kullanıp, girilen bilgilerin doğru olmasına rağmen geçersiz kimlik hatası almaya devam ediyorsanız Godaddy ana sayfasında, sol üst köşede yer alan dil sekmesinden, dil seçeneğini United Kingdom – English olarak belirleyin ve İngilizce arayüzde domaini tekrar transfer etmeyi deneyin sorun büyük ihtimal çözülmüş olacaktır.

godaddy-gecersiz-kimlik

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Supplements To Increase Libido In Males|B Young Fountain Of Youth Dietary Supplement|Cbd Oil Near Me Walmart For Pain|Sitemap ed|Sitemap wl|Sitemap cbd