"Enter"a basıp içeriğe geçin

Google’dan Yeni E-Posta Servisi: Inbox

Google, daha önce internete sızan ve Gmail’in yeni versiyonu olarak lanse edilen görünümün yeni uygulaması Inbox’a ait olduğunu duyurdu.

Hem görsel, hem de işlevsellik açısından dikkat çeken Inbox, Gmail’in yeni versiyonu olarak değil tamamen farklı bir e-posta uygulaması olarak tasarlanıp, geliştirilmiş. 3 yıl önce Google Wave ile farklı bir arayış içinde olan ve başarısız olan Google, bu denemesiyle nasıl bir yol izleyecek ilerleyen günlerde göreceğiz.

Inbox, e-postalarınızı içeriğe göre sıralayabiliyor. Inbox’ı özellikleri bakımından kişisel bir asistan olarak tanımlamak da mümkün.

google-inbox-eposta-gmail-mobil-2

E-postalarınızı arşivleyebiliyor, silebiliyor veya daha sonra hatırlatılmak üzere etiketleyip kaldırabiliyorsunuz. İsterseniz de dilediğiniz e-postaları sabitleyerek her zaman en üstte durmasını sağlayabiliyorsunuz. Inbox’da eklentiler ise e-posta açılmadan görülebiliyor.

iOS ve Android’in yanı sıra web sürümü de geliştirilen Inbox, beta olarak yayına başladı. Şu an sadece davetle üye olabileceğiniz Inbox’u deneyenlerden olmak için inbox@google.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir