"Enter"a basıp içeriğe geçin

Kurumsal SEO Danışmanlığı

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), sitelerin arama motorlarında reklamsız bir şekilde organik yollarla üst sıralarda çıkmasını sağlayan çalışmalar bütünüdür.

kurumsal-seoKurumsal SEO çalışması yaparken Bing, Yandex, Yahoo, Ask gibi arama motorlarının değil de, Google’ın baz alınmasının temel nedeni ülkemizde yaygın olarak kullanılmasıdır. Bir şirket için Google’da üst sıralarda çıkmak ciddi anlamda bir prestij ve gelir getirisine sahiptir. Kurumsal SEO çalışmaları özel ve genel olarak ayrılabilir. Örneğin bir firma “spor salonları” kelimesinde arama motorlarında üst sıralarda çıkmak isterken, başka bir firma sadece “ankara spor salonları” kelimesini tercih edebilir. Bu durum firmanın hizmet verdiği lokasyonla ilgilidir.

Klasik pazarlamadan, dijital pazarlamaya geçişi hızlı kavrayan firmalar kurumsal seo danışmanlığının önemini ciddi anlamda kavramakta ve bu alana gereken bütçeyi ayırmaktadırlar. Kurumsal SEO danışmanlığı almak isteyen bir firma öncelikle sürekli bir çalışma hedeflemelidir. Kısa vadeli çalışma planları kısa vadede getiri sağlasa da uzun vadede istenilen sonuca ulaşmanızın önüne geçer. Sürekli ve sistematik bir seo danışmanlığı her zaman doğru sonuca ulaşırken, rakipleriniz arasında da öne geçmenizi sağlayacaktır.

Kurumsal SEO çalışması yaptırıp, yani seo danışmanlığı hizmeti alıp doğru sonucu hedefliyorsanız öncelikle sitenizin görünümü, kodlaması ve içeriğiyle ilgili bazı kriterleri tekrar gözden geçirmeniz gerekmektedir.

Bireysel olarak yıllardır internet sektöründe web tasarım, Adwords danışmanlığı ve seo danışmanlığı alanlarında kurumlara ve kişilere hizmet vermekteyim. Siz de hizmet veya teklif almak için seo danışmanlığı sayfasındaki teklif formunu doldurabilir veya iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir