Medyum Ali Hoca Medyum Ali Gürses

Gizli ilimler her ne kadar ülkemizde pek kabul görmeyen bir alan olsa da dünya genelinde çok popüler olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle rızık bereket konusunda havas ilmi ile yapılan vefkler yüksek oranda sonuç vermekte. Ancak bunu yapan kişi de büyük önem taşıyor. Özellikle son dönemde mantar gibi türeyen hoca kisvesi altındaki sahtekar ve dolandırıcı medyumların insanların sadece parasını değil umudunu ve zamanını da çalmakta. Yıldızname baktığını söyleyerek her arayana 5 dakika içinde geri dönüp aynı şeyleri söyleyenlerden tutun da vefk için para alıp sonrasında kargo bile göndermeyip telefon hattını değiştirenlere kadar her türlü dolandırıcılık vakası mevcut. Ancak iyi bir araştırmayla doğru hocalara da ulaşmak mümkün. Bu konuda adı en çok duyulan hocalardan biri de Medyum Ali Gürses. Rızık açma konusunda bugüne kadar binlerce kişi ile çalışma yaptığını söyleyen Medyum Ali Hoca sitesinde rızık açma vefklerini şöyle tanımlıyor:

“İş hayatınız bir anda kötüye gitmeye başladıysa, alacaklarınızı alamıyorsanız, neye elinizi atsanız kuruyorsa, iş hayatında başarıya hasret kaldıysanız rızık açma çalışması bu durumlar için en uygun çalışma olacaktır. Rızık açma vefkiyle iş hayatınızdaki olumsuzluklar olumluya çevrilir, iş hayatında başarılı olmanız sağlanır ve bu dolaylı olarak uzun vadede maddi getiri sağlar.
Bu çalışmalar asla büyü değildir. Havas ilmi ve ilm-i ledün doğrultusunda dine uygun, vefk şeklinde hazırlanarak size gönderilir. Vefk bir nevi muskadır. Bunu üzerinizde taşımanız yeterlidir, okumalar ve diğer işlemler tarafımdan yapılır. Bir kişi üzerinde aynı anda iki vefk taşıyabilir. O yüzden aynı anda hem aşk, hem iş hayatınızda kısmetinizin açılmasını istiyorsanız ve genel bir kısmet açma çalışması istiyorsanız ikili bir vefk de hazırlanabilir. Yaptığım bütün çalışmalarda gizlilik esastır. Benimle paylaşacağınız bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.”

Sadece rızık açma değil, başka birçok konuda da vefk çalışmaları hazırlayan Medyum Ali Gürses‘e 0535 590 62 75 numaralı telefondan ve medyumalibey@gmail.com mail adresinden ulaşılabiliyor. Birçok gazetede röportajı da yayınlanan Medyum Ali Hoca yurtdışında yaşayan vatandaşlarla da işlem yapmakta.

Leave a reply:

Your email address will not be published.