"Enter"a basıp içeriğe geçin

Onur Ünlü ‘İtirazım Var’ ile Geliyor

Polis, Sen Aydınlatırsın Geceyi gibi sinema filmlerinin ve Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim, Şubat dizilerinin yönetmenliğini ve senaristliğini yapan usta kalem Onur Ünlü yeni bir sinema filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Leyla ile Mecnun’daki İsmail Abi karakteri ile kısa sürede başarıya ulaşan Serkan Keskin‘in başrolünde oynadığı filmin komedi ağırlıklı olacağı söylenenler arasında.

U10 Film‘in yapımcılığını üstlendiği İtirazım Var filminin senaristi ve yönetmeni Onur Ünlü. Serkan Keskin’in dışında filmde rol alan diğer oyuncular ise şunlar; Hazal Kaya, Büşra Pekin, Öner Erkan, Osman Sonant, Umut Kurt, Özgür Çevik, Serdar Orçin, Güler Ökten ve Mustafa Kırantepe.

itirazım-var

Çekimleri İstanbul’da devam eden film polisiye komedinin ağırlıkta olacağı, polisiye bir film olacak. Serkan Keskin’in İmam rolünde olduğu filmde, camide işlenen bir cinayetin ve polisin bu olayla pek fazla ilgilenmemesi sonucunda İmam Selman Bulut’un olayın üstüne gitmesi ve cinayeti çözmeye çalışması işleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir