"Enter"a basıp içeriğe geçin

SEO Danışmanlığı

seo-danismanligiSEO; zaman, özen, sabır ve bilgi gerektiren bir iştir. Yapılan işin başarıya ulaşması için öncelikle sabırlı olmalı, bilgi ve tecrübeyle belirlenen stratejiyi zamana yayarak, özenle üzerinde çalışılmalıdır. Böyle bir başlığı açmamın ana sebebi para kazanma arzusu değil, başarıyı kalıcı hale getirmenin getirdiği zaruriyettir.

Şimdiye kadar üzerinde çalıştığım hemen hemen bütün işlerde Google’da ilk 10 sırada olma zevkini tattım. Şu anda üzerinde çalıştığım diğer kelimelerde yavaş yavaş istediğim noktaya gelmeye başladılar.

Anahtar kelime odaklı yaptığım SEO çalışmalarında arama motorlarında yükselme ve Alexa değerlerinde düşüş garantisi verirken, hiçbir zaman Google’da 1. Sıra yapacağım yalanını söyleme gereği duymamaktayım. Size bu yalanı söyleyen varsa da işe başlamadan önce sağlam bir sözleşme imzalatın. Sizi Google’da 1. sıra yapabilirler; fakat bu durum kalıcı değil de, 1 hafta sonra sıralamada olmayacak şekilde bir düşüşle gerçekleşirse yarardan çok zararını göreceksiniz. Bu yüzden çalışmaların doğal ve standart bir şekilde kalite harmanlı olarak yürümesi size uzun vadede başarıyı getirecektir.

Hiçbir kuruma bağlı olmadan bireysel ve bağımsız olarak çalışmaktayım.

SEO Danışmanlığı hizmeti almak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. Teklif kısa sürede mail adresinize gönderilecek ve size telefonla bildirim yapılacaktır.

[vfb id=’3′]

2 Yorum

  1. Ömer Ömer

    SEO çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum. Dilerseniz sizde benim blogumdaki kurumsal seo danışmanlığı sayfasını inceleyebilir önerilerinizi benimle paylaşabilirsiniz.

  2. Emre Uzun Emre Uzun

    Güzel bir makale hazırlamışsınız , Seo danışmanlığı gerçekten hafife alınmayacak bir görev.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir