"Enter"a basıp içeriğe geçin

SEO Paketleri

Bu sayfada gördüğünüz SEO Paketleri, çalışma yapılacak web sitesinde kalıcı ve daimi bir başarıya ulaşmak maksadıyla tasarlanmıştır. Çalışmalar manuel olarak yapılmakta spam riski taşımamaktadır. Paketlerin hepsi sitenizi şu an ki durumundan daha iyi bir konuma gelecektir. Paketlerin içeriğinde hiçbir işe yaramayan; fakat kalabalık olsun diye koyulmuş çalışmalar yoktur. Maksimum düzeyde başarıya ulaşmak adına her satıcı gibi en pahalı SEO Paketini önermek yerine, 3 pakette de aynı sonuca ulaşılacağını, fiyatın sadece zamanla ters orantılı olduğunu bilmenizi isterim. Fiyat arttıkça başarıya ulaşılacak zaman kısalmaktadır.

Çalışmaya başlamadan önce sitenin mevcut durumu ile ilgili genel bir rapor tarafınıza iletilecektir. Bunun dışında çalışma yapılan süre zarfında haftalık olarak yapılan işlemlerin raporu tarafınıza gönderilecektir.

Seo paketlerinden herhangi birini almak yerine seo danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız iletişim sayfasından durumu bildirebilir ve teklif isteyebilirsiniz.

Ayrıca seo danışmanlığı hizmeti ya da seo paketlerinden herhangi birini almak istemeyip, sitenizin mevcut durumunu merak ediyorsanız, ücretsiz olarak SEO analizi hizmeti alabilirsiniz. Açıklama kısmında durumu belirtirseniz, ücretsiz raporunuz kısa süre içerisinde tarafınıza gönderilecektir.

  • Tanıtım yazılarının yayınlanacağı siteler PR değeri yüksek ve kaliteli sitelerdir.
  • Twitter, Google + ve FriendFeed hesaplarının açılmasındaki amaç sosyal backlink sağlamaktır.
 

Kişisel SEO

AY499 TL

E-Ticaret SEO

AY699 TL

SEO Danışmanlığı

AY899 TL

Aylık Rapor Güncelleniyor… Güncelleniyor… Güncelleniyor…
Sektör Analizi      
Site İçi Seo Analizi      
Sosyal Medya Paylaşım      
Tanıtım Yazısı      
Backlink Çalışması      
Anahtar Kelime      
İçerik Optimizasyonu      
Google Business      
       
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir