"Enter"a basıp içeriğe geçin

Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılmalıdır?

SEO çalışmalarının olmazsa olmazlarından biri de şüphesiz tanıtım yazısıdır. SEO’ya verilen önemin artması, SEO danışmanlığı almak isteyen firma ve şahısların çokluğu ve bu işi niteliksiz kişilerin de yapmaya çalışması ortaya aşırı bir bilgi kirliliği ve yanlış strateji metinleri çıkarmaya başladı. 

Tanıtım yazısı SEO çalışması adı altında yapılan arama motoru optimizasyonu çalışmalar bütününün sadece bir parçasıdır. SEO çalışması tanıtım yazısından ibaret gibi davrananların işi çok yanlış anladığı görünmektedir.

Tanıtım yazısı, düzgün, anlamlı, seo uyumlu olmalı ve yayınlandığı sitelerin kalitesi de gözle görülür düzeyde olmalıdır. Tanıtım yazısı nasıl yazılmalıdır ? sorusuna da bu kısa tanımla cevap vermiş olduk.

Tanıtım yazıları spam içerik olmamalı. Anlamlı bir bütün içerisinde olması gereken tanıtım yazıları içerisinde sizi anlatan ve hedeflediğiniz anahtar kelimeleri kullanmalı ve bunları kullanıcının ve arama motorlarının anlayacağı şekilde belirginleştirmeniz gerekmektedir. Anlamlı bütünü en az 250 kelime kullanarak oluşturmaya çalışın ve bunu yaparken de özgün olmaya özen gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir