"Enter"a basıp içeriğe geçin

Tanıtım Yazısı Nedir? Nerelerde Yayınlanmalıdır?

Tanıtım Yazısı Nedir ?

Tanıtım yazısı, içerisinde yer alan belirli anahtar kelimelere linkleme işleminin yapıldığı ve bu sayede o anahtar kelimede o sitenin içerik ya da hizmet barındırdığının belirtildiği, arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için yapılan seo çalışmalarının bir parçasıdır.

SadeceOn’da 10 liradan başlayan fiyatlarla tanıtım yazısı yayınlatma arayışlarınıza son verebilirsiniz. SadeceOn sizin için ekonomik fiyatlar ve güvenli ödeme sistemi ile özgün tanıtım yazıları almanızı ve yayınlatmanızı sağlıyor. Seo uyumlu tanıtım yazıları ile arama motorlarında daha üst sıralara çıkabilirsiniz ve reklam çalışmalarınızda önemli bir yükseliş kazanabilirsiniz. Dilerseniz haber sitesi tanıtım yazısı, dilerseniz ürün tanıtım yazısı, dilerseniz de firma tanıtım yazısı ihtiyacınızı güvenle SadeceOn’da karşılayabilirsiniz.

Sürekli algoritma güncellemesi ile sıralamalarda ciddi oynamalar yapan Google’un çalışma prensibi ve şartları da göz önüne alındığında, bu işlemin birçok olumlu getirisi olduğu gibi yanlış ve plansız çalışmada sitenizin sıralarda üst sıralarda çıkacağını beklerken, en diplere doğru yol alabilirsiniz.

Tanıtım yazıları seo kriterleri göz önüne alınarak ve minumum 200-250 kelime olacak şekilde yazılmalıdır. Ayrıca tanıtım yazılarında bold ve italik yaparak kelimeleri belirgenleştirme ve linkleme sayısı abartılı bir şekilde olmamalıdır. Son olarak içerikle uygun, isimlendirilmiş bir adet resim kullanmayı da unutmayın.

Tanıtım Yazısı Nerelerde Yayınlanır ?

SEO uyumlu tanıtım yazınız hazırsa bunu nerede yayınlatacağınızı iyi analiz etmelisiniz. Tanıtım yazılarınızı sitenizle ilişkili bir şekilde hangi sitelerde yayınlatacağınıza karar vermeniz için çeşitli araçlar mevcut. Tanıtım yazısı yayınlatacağınız siteler öncelikle sektörünüzle ilgili olmalıdır. Google için aynı sektörden sitelerin birbirine referans olması + puan demektir.

Tanıtım yazısı satan sitelerle iletişime geçmek için çeşitli forumlar ve web sitelerini kullanabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı Satın Al

Tanıtım yazısı ve backlink satışı yaptığım sitelerin ayrıntılarını aşağıda belirttim. Bunun dışında backlink paketi, tanıtım yazısı paketi ve sitelerin ayrıntılarına ulaşmak için lütfen iletişim sayfasını kullanın.

PR5 Haber Sitesi

PR3 Teknoloji Sitesi

PR2 Sosyal Medya Sitesi

PR0 Yandex News Kayıtlı Haber Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir